Restaurace Hájenka ... nevšední gurmánský zážitek

V restauraci, která prošla kompletní rekonstrukcí, je zachován původní dřevěný podhled doplněn betonovými a přírodními prvky. Velká okna po celé délce restaurace nabízí 60ti hostům výhled na celý areál při ochutnávání vyladěných pokrmů. Těšit se můžete na českou I zahraniční kuchyni a z našeho menu si vyberou jak milovníci masa tak I vegetariáni či vegani.

Otevírací doba naší restaurace je velmi proměnlivá.  Po celý rok jsou na Rájence organizovány rodinné oslavy, svatby a podobné eventy. Areál je vždy při těchto příležitostech pro veřejnost uzavřen, neboť chceme poskytnout nerušenou zábavu pro naše hosty.
Pro veřejnost plánujeme degustační neděle, kde se vždy zaměříme na nějaké téma. Jde-li o původ surovin či sezónu. V naší kuchyni vaříme z kvalitních ingrediencí a snažíme se, aby si pochutnal opravdu každý, obzvláště v době, kdy máme možnost jíst pokrmy z každého koutu světa.
Prioritou je pro nás vše vyváženě zkombinovat a podávat Vám nejedno lahodné jídlo plné chutí a barev s úsměvem na tváři.

Více již brzy!