Ráj uprostřed lesů

Hledáte romantické místo, kde vyslovíte své ANO?  Rádi byste zorganizovali večírek nebo teambuildingovou akci pro Vaše zaměstnance? Jste pedagogický pracovník a chcete Vašim studentům obohatit výuku? Jestliže ano, přijeďte ochutnat neopakovatelnou atmosféru a s radostí Vás přivítáme u nás na Rájence u Pohořelic.

Proč právě Rájenka?

Je místem daleko od každodenního ruchu, kde atmosféru podtrhuje všudypřítomná zeleň a vůně lesa. Společně s příjemným kolektivem a dobrým jídlem tvoří perfektní souhru a čas zde strávený pro Vás bude nezapomenutelným zážitkem.

Restaurace

V restauraci, která prošla kompletní rekonstrukcí, je zachován původní dřevěný podhled doplněn betonovými a přírodními prvky. Velká okna po celé délce restaurace nabízí 70ti hostům výhled na celý areál při ochutnávání vyladěných pokrmů. Těšit se můžete na českou I zahraniční kuchyni a z našeho menu si vyberou jak milovníci masa tak I vegetariáni či vegani.

Bar a terasa

V baru pod sálem či na přilehlé terase si můžete vychutnat koktejly, kávu či vodní dýmku a své děti nechat dovádět na pískovišti se skluzavkou. Kapacita baru je 100 osob. Bar je vybaven koženými sedačkami, krbem, kulečníkem, stolním fotbalem a zázemím pro DJ. Z baru lze přejít na zastřešenou terasu s masivními stoly a lavicemi, kam lze usadit 80 hostů.

Krmelec

Na akcích jako jsou koncerty, festivaly nebo sukromé oslavy vaříme, pečeme a udíme v naší venkovní kuchyni neboli Krmelci. Přiláká Vás vůně dobrot i příjemná obsluha, která Vám připraví uzené makrely na klacku, vypečenou pizzu z pece či dobroty z udírny.

Sál

Jedná se o prosvětlený prostor, kterému dominuje dřevo a vysoké stropy. Sál je vhodný pro konání akcí s kapacitou do 130 hostů. Součástí sálu je místo pro menší raut či sladký bar a využít lze také projektor k promítání Vašich vzpomínek.

Sprchy a WC

V areálu se nachází nově zrekonstruované sprchy a toalety pro návštěvníky a ubytované.
Design toalet je laděn do šedivých tónů betonové stěrky, kabinky jsou vyrobeny z železných rámů a masivního dřeva. Dominantou dámských toalet je 200 let starý kamenný žlab, který slouží jako umyvadlo umístěné pod zrcadly. Kabinky sprch jsou vyrobeny z nerezi a působí velmi čistě a prakticky.

Stage

Hlavní stage pro kapely, akrobaty, místo pro jógové semináře nebo svatební obřady. Půlkulatý tvar stage je ozdobený akátovými větvemi, nasvícený všemi barvami a profesionálně ozvučený pro nezapomenutelné zážitky na Rájence.

Věž

Věž je postavena z akátového dřeva a její dominantou je krásná slaměná střecha. Místo je především určeno pro zvukaře a osvětlovače, kteří mají úžasný výhled na roztančenou louku před stagí.

Chillout dóm

Kruhová stavba u potoka, která slouží jako druhá menší stage při akcích i jako zázemí pro ubytované. 
Místo, kde se můžete houpat v hamace nebo povalovat ve zlatavém písku při poslechu pohodové hudby.

Chaty, chatky, chatičky

Pokud máte rádi přírodu, jste trochu dobrodruh a s nadšením objevujete nová místa.
Přijeďte na Rájenku a ubytujte se v jedné z našich chatek.
Nabízíme k přespání vysněný Domeček na stromě, unikátní Hobitín, dřevěnou jurtu, Bungalov, chatičky schované v lese nebo větší chaty pro velké rodiny.

Kemp

Kemp, který celý rok odpočívá, ale v létě při festivalech a jiných akcích opět ožije se nachází přibližně 300m od areálu.
Místo v obklopení stromů, které vytváří příjemný stín pro Vás, vaše stany a karavany.