Koncerty a festivaly

Na Rájence plánujeme spoustu zajímavých akcí. Koncerty, festivaly, semináře či různé workshopy. Při akcích pro Vás chystáme pestrou nabídku pokrmů a drinků. Ubytovat se můžete přímo v areálu nebo přenocovat v kempu, který je přibližně 300m vzdálený.

Oslavy a svatby

Hledáte místo na uspořádání Vaší oslavy či svatby? Areál Rájenky nabízí spoustu možností, kde si Vaši akci užít. Součástí je i ubytování v areálu. Kapacita ubytování je až 100 lůžek. V případě akcí pod širým nebem jsme však schopni zorganizovat akci i pro více účastníků, včetně externího ubytování pro všechny hosty. Celý areál budete mít ve svůj velký den k dispozici exkluzivně sami pro sebe. Postaráme se o pohoštění, skvělou hudbu a příjemné prostředí.

Firemní akce

Nabízíme prostory pro firemní akce, školení, workshopy či teambuildingy. Zajistíme ubytování i stravu během Vaší akce. Celý areál budete mít sami pro sebe a můžete si jej užít se vším co nabízí. Ideální prostor pro školení je velký sál vybavený projektorem a plátnem.

Školní akce

Areál je také vhodný pro školy v přírodě, plenéry, seznamovací pobyty či tábory. Nabízíme ubytování, stravu v areálu, hřiště pro nejmenší, hernu a celý areál k objevování.

Ubytování

Na Rájence je spousta rozmanitých možností, kde přenocovat. Treehouse, hobití domečky pro páry nebo větší chatky pro rodiny či partu kamarádů. Postavit stan nebo zaparkovat karavan můžete v kempu vzdáleném přibližně 300m od areálu. Sociální zařízení se nachází v areálu, které pro Vás bude vždy přístupné.

Restaurace

Tato budova prostě omládla. Nejstarší budova s krásným dřevěným podhledem a velkými okny, kterými se rozhlédnete po areálu. Tady si můžete pochutnat na našich pokrmech. Nabídka je jak pro milovníky masa tak i pro vegetariány.

Půjčovna

Projděte si naši nabídku a vyberte si něco čím obohatíte Vaši dovolenou. V okolí Rájenky se nachází spousta zajímavých míst na výlety, při kterých je můžete využít.