Oslavy

Hledáte-li to pravé místo pro vaši oslavu, jste u nás na správném místě. Náš areál je jako stvořený pro konání nejrůznějších společenských akcí, večírků a podobných eventů.

Na krásném místě uprostřed lesů vám nabízíme ty pravé zážitky dané jedinečným propojením přírody, úžasnou gastronomií, profesionálním servisem a pomocí s organizací doprovodného programu či kompletní květinovou výzdobou.
 Vítány jsou u nás malé i velké skupiny s kapacitou pro ubytování až 100 osob.

Svěřte přípravu i organizaci oslavy nám, váš den proměníme v nezapomenutelný zážitek. O nic se nemusíte starat, vše zajistíme k vaší spokojenosti.

NAROZENINOVÉ OSLAVY
ROZLUČKY SE SVOBODOU
ZÁSNUBY
VÝROČÍ
PROMOCE

Prostory areálu, které Vám budou k dispozici:

Velký sál
Pro ty, kteří hledají velký prostor, je náš krásně prosvětlený vzdušný sál ideální variantou. Bez problému zde pohostíme až 130 hostů. Součástí sálu je I koutek pro sweet bar a nedílnou součástí je I projektor pro obzvláštnění Vaší oslavy promítáním vašich fotek či videí.
(FOTKA)

Bar s terasou
 Pod sálem se nachází zázemí baru s venkovní terasou, které lze taktéž využít a vychutnat si drinky, kotejly, kávu či vodní dýmku v pohodlí s krásným výhledem do lesa.
Kapacita baru je kolem 100 osob.
Prostor baru je vybaven koženými gauči, krbem, kulečníkem, stolním fotbálkem a zazemím pro DJ. Z baru se dá pohodlně přesunout na zastřešenou terasu, na které se nachází velké masivní stoly a lavice s kapicitou až 80 osob.
Součástí terasy je I venkovní kuchyň neboli KRMELEC s udírnou, pecí na pizzu a grilem. 
Z terasy se vaše děti sklouznou přímo do pískoviště a Vy si tak můžete užívat nerušenou zábavu.

Restaurace Hájenka
Naše zrekonstruovaná restaurace nabízí prostory pro skupinu až 60ti osob. Zachovali jsme dřevěný podhled a doplnili ho designovými betonovými a přírodními detaily. Velkými okny se můžete rozhlédnout na celý areál a užít si tak naše pokrmy a nápoje, které pro vás rádi připravíme.
(FOTKA)

Louka s pódiem a rozhlednou
Máte-li rádi garden party, výhledy do lesa nebo prostě jen tu svobodu na čerstvém vzduchu,  tak je pro vás tato možnost uspořádání akce ideální variantou. V případě špatného počasí je však možnost vymyslet více variant kde oslava proběhne.
Výhodou je, že kapacita je víceméně neomezená. Můžete pozvat jak velkou rodinu tak I všechny kamarády a užít si nezapomenutelnou oslavu v přírodě.
(FOTKA)

Areál si můžete rezervovat pouze pro vás. Budete tak mít naprosté soukromí a vaše životní událost se u nás stane neopakovatelnou.
Svoji oslavu můžete navíc spojit s využitím sauny a výřivky, která je součástí areálu.

POMŮŽEME ZAJISTIT

 • fotografa
 • DJ
 • live music
 • barmanskou show
 • sommeliérské služby
 • fotokoutek
 • výzdobu
 • květiny
 • dort, sladký koutek
 • ubytování v areálu
 • taxi službu

 

V případě zájmu nebo dotazů nás neváhejte kontaktovat. Rádi vám připravíme nabídku podle vašich představ.
 Těšíme se na Vás